דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

E.M.D.R
מידע

מעכשיו לעכשיו


אם נזכרת ברגע האחרון לפני משימה מאתגרת - ספורטיבית, מקצועית או אישית, ואת/ה זקוק/ה לחיזוק נקודתי -
פגישה בודדת בת 90 דקות של EMDR מספיקה כדי לתת תנופה משמעותית שתקל עליך להגיע בהצלחה לצד השני.
לדוגמא: לפני פרזנטציה, ראיון עבודה, בקשת קידום, בקשה להעלאת שכר
לקראת תחרות, הופעה, אודישן, בחינה, שיחה אישית קשה, טיסה לחו"ל וכדומה


התקשרו עכשיו לטלפון 1-700-70-90-76  
לקביעת שיחת בדיקת התאמה טלפונית ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים שלנו
  
 
 עדויות

"כשלמדתי לפסיכומטרי הייתי תקוע בחלק הכמותי-מתמטי. הייתי לחוץ והרגשתי שאני לא יכול להצליח בזה. היה ברור לי שזה לא רק בגלל החומר עצמו אלא בגלל קושי רגשי סביב הנושא של מתמטיקה.
ביקשתי מטל שנעבוד על זה ב-EMDR. עיבדנו במשך שתיים-שלוש פגישות זיכרון ישן על פחד מהמורה לטבע בבית ספר היסודי, ועל מבחן שקיבלתי בו ציון מאוד נמוך, וכשסיימנו הרגשתי הקלה גדולה.
הביצועים שלי קפצו בכמה רמות באופן מיידי והשתחרר לי הרבה לחץ. בגלל שהפסקתי לפחד מהנושא גם הצלחתי לתרגל יותר והרגשתי שאני מסוגל להתגבר על חומר שהיה לי קשה להבין. הציון שלי במבחן הסופי היה בשמיים".

"במהלך הטיפול השתתפתי בתחרות. באחד הטיפולים מיקדנו את EMDR לחזק את המיקוד בתחרות. התוצאה הייתה טובה מן המצופה. הייתי חד ומפוקס וככה סיימתי בהצלחה יתרה".
"לפני כשנה וחצי התחלתי לעבוד בחברת היי-טק, בשכר שהיה נמוך ממה שהרגשתי שמגיע לי. קיבלתי את ההצעה, והתכוונתי לבקש העלאת שכר לאחר כחצי שנה, אחרי שאוכיח את עצמי. עברה חצי שנה, עבר עוד חודש ועוד חודש, ואני התמהמהתי. במוחי ניקרו מחשבות: אולי אני לא מספיק טוב? אולי לא מרוצים ממני? אולי זו חוצפה מצדי לבקש העלאה?
מכיוון שבהתבוננות רציונלית ידעתי שאני טוב במה שאני עושה, ומכיוון שכבר שמעתי על EMDR, החלטתי לנסות טיפול של חיזוק משאבים בשיטה זו, אצל טל קרויטורו.
ביצענו עבודה של פחות משעה, במהלכה התחזק בטחוני העצמי, על בסיס אירועי עבר בהם ידעתי לעמוד על שלי מול דמות סמכותית. לקח לי זמן קצר לפני שניגשתי למנכ״ל על מנת לדבר איתו על הנושא. כצפוי, גיליתי שמרוצים ממני מאוד. קיבלתי העלאת שכר ובהמשך קודמתי למשרה ניהולית".
"הגעתי ממוקדת מטרה, להתגבר על החרדה שלי מהתעסקות עם ניהול חשבונות. בין אם בעסק העצמאי, ובין אם בחשבונות האישיים. החרדה הזו מלווה אותי כבר 10 שנים והתחלתי להרגיש אותה גם בכיס... 
ובעיקר, בתחושת העצמאות. באתי לטיפול הכי ממוקד שאפשר - לפגישה אחת. זה לא יכול היה להיות אפילו טיפול של מספר מפגשים בגלל צו השעה - הרואה חשבון שהיה צריך ממני פעולה מיידית...
בעקבות הפגישה - הצלחתי והצלחתי. הראיה - החודש לא שילמתי מע"מ בגלל הקיזוזים כי לא פחדתי להפוך את הבית ולמצוא את המסמכים הדרושים, להיכנס לאתר הבנק להסתכל בלבן של העיניים, לא לפחד ולעשות (משהו שרואה החשבון אומר לי כבר חודשים לעשות ואני דחיתי ודחיתי). היו לי את הכוחות".
מדריך מיוחד:
כל שעליך לדעת כדי לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לך ביותר
  חדש באתר :
חדש! Accelerated EMDR 
אם אפשר לסייע במקרים ממוקדים תוך מספר שבועות, למה לא תוך כמה שעות?
  
קרא עוד >>
EMDR להתנהגויות פיצוי וכאבים רגשיים    
קרא עוד >>
EMDR בתקשורת - ראיונות וכתבות    
קרא עוד >>
סדרת הוובינרים של קליניקות מומחים בשיטת EMDR  הקלטות ותמלול הוובינרים - עכשיו באתר  
קרא עוד >>
טיפול EMDR בילדים    
קרא עוד >>
מכיון שהאם EMDR טהור מתאים או לא עבור הנסיבות הספציפיות שלך זו שאלה קריטית, אנחנו נותנים שירות בדיקת התאמה (טלפוני, ללא עלות) עם פסיכולוגים שהכשרנו לשם כך.
לתיאום בדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76 או פנו דרך עמוד צור קשר

צור קשר | מפת האתר | תקנון האתר
powered by simply Ad |  Design by Curly Black
© כל הזכויות שמורות לרשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR וד"ר טל קרויטורו
אייקון נגישות הצהרת נגישות