דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

E.M.D.R
מידע

EMDR 360

את המונח "EMDR 360" טבע במקור מטופל שלנו, שסיכם את הטיפול שלו כך:

"כך המשכנו מטיפול לטיפול, במהירות הולכת וגדלה, לכבות את כל אותם גחלים שהפריעו לי במהלך השנים, שהובילו אותי בתחושת אשם וחוסר מיצוי, והובילו אותי לפשרות עם בת הזוג הקודמת, והכל בשם ה"אני לא מספיק טוב, ולכן כדאי לי לשתוק ולסבול". טיפלנו בפן הזוגי, האישי, המקצועי ובאמת עשינו טיפול 360 אמיתי.

 

קשה לי לתאר את גודל ההצלחה של הטיפול על חיי. על איך שאני מתנהל, גם בחיי המקצועיים, שבהם אני רק צומח, וגם בחיי האישיים – בזוגיות שאני מנהל, באופן שבו אני מגדל את ילדיי, ובחיי החברה שאני נהנה מהם. יותר מכל, אני מרגיש היום חזק בעשרות מונים ממה שהייתי, מוכן להתמודד עם כל קושי ואי ודאות בלי פחד, כשאני יודע שהתנהלותי לא תנוהל על ידי העבר, ותחושות חוסר הבטחון שהיו לי, אלא מתוך הסתכלות על עצמי ויכולותיי לשלוט בארועי ההווה והעתיד. התחושה הזאת היא ללא ספק המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי, והיא ללא ספק התאפשרה באמצעות הטיפול המסור שאותו עברתי".

 

ב-360 הכוונה היא לטיפול מקיף וכולל, כלומר טיפול שלא מתמקד רק בתחום צר של סימפטומים, כפחד קהל, חרדת נהיגה, השלכות אירוע חריף, ולא מתמקד רק בתחום צר של חיים, כמו זוגיות, ספורט, התחום העסקי, התחום החברתי, אלא עושה עבודת עומק או על מספר תחומים עליהם עוברים באופן שיטתי, או על דפוסים שמשפיעים על כל תחומי החיים. למשל, העדר בטחון עצמי, פסימיות, חוסר אמון בבני אדם וכדומה.

למרבה המזל EMDR זו שיטה עמוקה, יעילה ומהירה כל כך, שאם טיפולים ממוקדים נמדדים במספר שעות (בקצב של פעם בשבוע למשך מספר שבועות), טיפולי עומק נמדדים בחודשים ולא בשנים ארוכות.

 

אין צורך להחליט על כך מראש – רוב מטופלי ה-360 שלנו הגיעו בגלל סיבת פניה ממוקדת, וכשראו את המהירות והיעילות של EMDR, לאחר פתרון סיבת הפניה המקורית, הם הפנו את המבט לתחומי חיים נוספים בהם ניתן להשיג שיפור ניכר ויציב באופן מהיר.

 

 


 

מדריך מיוחד:
כל שעליך לדעת כדי לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לך ביותר
  חדש באתר :
חדש! Accelerated EMDR 
אם אפשר לסייע במקרים ממוקדים תוך מספר שבועות, למה לא תוך כמה שעות?
  
קרא עוד >>
EMDR להתנהגויות פיצוי וכאבים רגשיים    
קרא עוד >>
EMDR בתקשורת - ראיונות וכתבות    
קרא עוד >>
סדרת הוובינרים של קליניקות מומחים בשיטת EMDR  הקלטות ותמלול הוובינרים - עכשיו באתר  
קרא עוד >>
טיפול EMDR בילדים    
קרא עוד >>
מכיון שהאם EMDR טהור מתאים או לא עבור הנסיבות הספציפיות שלך זו שאלה קריטית, אנחנו נותנים שירות בדיקת התאמה (טלפוני, ללא עלות) עם פסיכולוגים שהכשרנו לשם כך.
לתיאום בדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76 או פנו דרך עמוד צור קשר

צור קשר | מפת האתר | תקנון האתר
powered by simply Ad |  Design by Curly Black
© כל הזכויות שמורות לרשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR וד"ר טל קרויטורו
אייקון נגישות הצהרת נגישות