דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

E.M.D.R
מידע
EMDR עסקי

 

"EVERY COMPANY GROWS TO THE MENTAL LIMITATIONS OF THE OWENER"

EMDR פותחה במקור לפוסט טראומה, אך כשראו את התוצאות (המחקרים מצביעים 77-90% החלמה מפוסט טראומה תוך 5-12 שעות) התחילו לפתח אותה לתחומים וכיוונים נוספים. אחד התחומים הינו 'הישגי שיא', בו משתמשים ב-EMDR עם ספורטאים לפני תחרויות, מוזיקאים לפני הופעות, וגם בתחום העסקי.

אם משהו עוצר אותך בעסק הוא יכול להיות אחד משני דברים – א. מחסור בידע/כלים/מיומנויות/אסטרטגיה/משאבים   ב. חסמים פסיכולוגים שמונעים ממך לבצע את מה שכבר ידוע לך. פעמים רבות הבעיה היא בסעיף ב', וכאן משתלב תחום ה-EMDR העסקי.

בין אם מדובר בבעיות אישיות שזולגות לתחום העסקי, בין אם מדובר בפחד קהל או חרדת ביצוע, בין אם מדובר בפחד מכישלון, פחד מהצלחה, פחד מיציאה לעצמאות, קושי מול דמויות סמכות, דחיינות, קושי בקבלת החלטות, התמודדות עם ספקות עצמיים או חסמי יצירה – ניתן לסייע ב-EMDR.

ניתן להסתייע בשירות EMDR עסקי בשלוש רמות:

  1. אם מדובר בחסמים פסיכולוגים נטו שזולגים לתחום המקצועי – ניתן לעבוד עם כל אחד ממטפלי רשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR (בפריסה ארצית).

  2. אם מדובר במצב בו יש צורך גם בהכוונה עסקית וגם בהסרת חסמים פסיכולוגים, או במצב בו מדובר בחסמים פסיכולוגים עסקיים ייחודיים – ניתן לעבוד עם ד"ר טל קרויטורו עצמה (מנכ"ל קליניקות מומחים בשיטת EMDR). העבודה הינה בהרצליה.
    בהקשר הזה יש לציין שכל מטפל יכול להביא את המטופלים שלו רק לנקודה בה הוא נמצא, לא מעבר לכך, לכן כשמדובר בחסמים פסיכולוגיים עסקיים ייחודיים, יש צורך בסלקטיביות גבוהה יותר.

  3. ניתן לשלב בין פגישות תקופתיות עם ד"ר טל קרויטורו לשם בניית תכנית טיפול, וביצוע תכנית הטיפול עצמה באופן שוטף עם אחד ממטפלי הרשת.

 

 

מילים אישיות מד"ר טל קרויטורו:

 

אומרים שאנשים מצליחים מחפשים כל הזמן את מה שיתן להם עוד יתרון - 
אז הנה הזדמנות לאחד כזה

 

 

בזמנו הגיע אלי לפגישה מטופל שלי ואמר שכלו כל הקיצין - מעולם לא היתה לו שנה כזו שחונה, העסק לא זז, הוא יצטרך לפטר עובד, בכלל אין פרנסה כמו שצריך במקצוע הזה, אמא שלו, עליה השלום, צדקה כל הזמן... עבדנו על כמה חסמים פסיכולוגים ותוך מספר שבועות הוא עדכן אותי שבחיים (עצמאי 15 שנה) לא היה לו כזה עומס של הזמנות, יש לו הזמנות שסגרו לו כמה חודשים מראש, מאיפה הוא ימצא מעכשיו לעכשיו עוד עובד. לפני מספר ימים הוא שלח לי סמס -  הוא כתב לי שיש לו כזה עומס שזה הזוי...

 

הוא לא החליף מקצוע, הוא פשוט עבר לשווק אחרת, ללקוחות קצת אחרים, הפסיק לדחות כמה דברים, ועשה כמה טלפונים שבעבר נמנע מלעשות...

מי שהיה יותר מפעם פעמיים בכנס או בהשתלמות כבר יודע - ידע חשוב, אבל הרבה פעמים חשובה לא פחות, ובדרך כלל יותר, היכולת המנטלית לבצע - וחסמים פסיכולוגים כמו דחיינות, חששות, דימוי עצמי לא מספיק גבוה, "אישיוז" עם כסף או עם שיווק עצמי, פחד קהל  וכד' עומדים לא פעם בין הידע לביצוע

 

יש שני דברים שאני מאד מאד אוהבת, מאמינה בהם מאד ומשקיעה בללמוד ולישם אותם הרבה מאד - הראשון הוא  EMDR השני הוא התחום העסקי.

גם ב-EMDR וגם בתחום העסקי לא רק למדתי דברים שמעטים מאד למדו, אלא אני גם עושה דברים שמעט מאד אנשים עושים.

 

המהפך של הלקוח מאחד שסיפר לי שהוא חושש מפשיטת רגל, לכזה שמספר לי עד כמה הוא עסוק, גרם לי שוב להרגיש עד כמה אני אוהבת טיפולים בהם אני מרגישה שאני יכולה להביא ערך נוסף מלבד ה-EMDR עצמו, או לחדש על מה שקיים עד כה. מטפל יכול לקחת אותך רק לרמה בה הוא נמצא. מטפל שיש לו בפני עצמו קשיים עם הצד העסקי, יציאה לעצמאות, אישיוז עם כסף וכד' יכול בקלות לפספס בנושאים האלו אצל מטופל שסובל מאותן בעיות. מטפל שאין לו הבנה עסקית, לא יוכל לעבוד לבד בתחום, והמטופל יצטרך לעבוד עם שני אנשי מקצוע במקביל - אחד ל-EMDR ואחד לתחום העסקי. 
  

קצת על עצמי משני ההיבטים:

מבחינת EMDR - מדריכה מוסמכת ב-EMDR , מחברת הספר "EMDR המדריך לקהל הרחב"- רב מכר בינלאומי שיצא לאור עד כה בתשע שפות, בעלת אלפי שעות נסיון ב-EMDR, בין המטפלים המנוסים ביותר בישראל בטיפול ב-EMDR בתחום העסקי.

מבחינת פיתוח עסקי - לפני שנים רבות כשסיימתי בהצטיינות את התואר הקליני (MSW, אונ' חיפה) הציעו לי משכורת מעליבה כשכירה. דחיתי על הסף. אמרתי לעולם השכירות שלום, ועברתי לעצמאות. בזכות הידע האקדמי (MBA באסטרטגיה ויזמות, אונ' ת"א) והמעשי (אלפי שעות לימוד, בארץ ובחו"ל, במיוחד מדן קנדי וברנדון בורשרד, שני מומחי שיווק אמריקאים) הפכתי את המקצוע שלי שנחשב עבור רוב האנשים כמקצוע עם השכר בין הנמוכים במשק לעסק שנמצא מספר שנים בצמיחה מתמדת, בהתחלה לי, ולאחר מכן לרשת שלי ולמטפלים שלי.

 

ההצעה

המעוניינים בEMDR עסקי מוזמנים לפנות למייל האישי שלי tal@emdrexperts.co.il

עם המידע הבא:

- שם ושם משפחה
- טלפון
- פקס
- כתובת למשלוח דואר
- אתר העסק
- תחום עיסוק ותחום העסק
- דרכי השיווק כיום בעסק
- שאיפות עסקיות

 

למידע נוסף על EMDR בתחום העסקי ניתן גם לראות את הראיון שלי על EMDR לבעלי עסקים


 

 


 

או להאזין לוובינר הבא על EMDR לעסקים


 

 

 

לקבלת שיחת יעוץ טלפונית לבדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76

או פנו דרך האתר www.emdrexperts.co.il


 

מדריך מיוחד:
כל שעליך לדעת כדי לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לך ביותר
  חדש באתר :
חדש! Accelerated EMDR 
אם אפשר לסייע במקרים ממוקדים תוך מספר שבועות, למה לא תוך כמה שעות?
  
קרא עוד >>
EMDR להתנהגויות פיצוי וכאבים רגשיים    
קרא עוד >>
EMDR בתקשורת - ראיונות וכתבות    
קרא עוד >>
סדרת הוובינרים של קליניקות מומחים בשיטת EMDR  הקלטות ותמלול הוובינרים - עכשיו באתר  
קרא עוד >>
טיפול EMDR בילדים    
קרא עוד >>
מכיון שהאם EMDR טהור מתאים או לא עבור הנסיבות הספציפיות שלך זו שאלה קריטית, אנחנו נותנים שירות בדיקת התאמה (טלפוני, ללא עלות) עם פסיכולוגים שהכשרנו לשם כך.
לתיאום בדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76 או פנו דרך עמוד צור קשר

צור קשר | מפת האתר | תקנון האתר
powered by simply Ad |  Design by Curly Black
© כל הזכויות שמורות לרשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR וד"ר טל קרויטורו
אייקון נגישות הצהרת נגישות