דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

E.M.D.R
מידע

 

"קשה לי לתאר את גודל ההצלחה של הטיפול על חיי, על איך שאני מתנהל, גם בחיי המקצועיים, שבהם אני רק צומח, וגם בחיי האישיים – בזוגיות שאני מנהל, באופן שבו אני מגדל את ילדיי, ובחיי החברה שאני נהנה מהם. יותר מכל, אני מרגיש היום חזק בעשרות מונים ממה שהייתי, מוכן להתמודד עם כל קושי ואי ודאות בלי פחד, כשאני יודע שהתנהלותי לא תנוהל על ידי העבר, ותחושות חוסר הבטחון שהיו לי, אלא מתוך הסתכלות על עצמי ויכולותיי לשלוט באירועי ההווה והעתיד. התחושה הזאת היא ללא ספק המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי, והיא ללא ספק התאפשרה באמצעות הטיפול המסור שאותו עברתי".

 

מאז שהקמתי את רשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR, החלום שאני משקיעה רבות בהגשמתו הוא ביסוסה וקידומה של שיטת EMDR כפסיכותרפיה שעומדת בזכות עצמה, טיפול שהוא EMDR מא' ועד ת' מבלי להסתפק בשימוש חלקי ומצומצם בשיטה ככלי או כטכניקה בלבד.

אני עם אצבע על הדופק כל הזמן בנוגע למגמות של EMDR בחו"ל, לכן גם שילבנו בשירותי הרשת את Accelerated EMDR (טיפול בו נפגשים לעיתים תכופות למספר שעות בשיטת 'גומרים הולכים' - שכן בEMDR אין צורך לדבר על 'איך עבר השבוע' כדי למלא את הפגישה, ואין שיעורי בית שצריך זמן לתרגל אותם בין פגישות - יש רק לוודא שהאדם מספיק יציב לעיבוד, ואז נטו לזהות מה שמור במוח בצורה גולמית ומשפיע עלינו לשלילה, ולהשלים באופן שיטתי את העיבוד שלו. בהתחלה השתמשתי בזה בעבודתי מול משרד החוץ בשל כורח הנסיבות, ולאחר מכן עם אוכלוסיה אזרחית ללא שום בעיה. ניתן לקרוא עוד על Accelerated EMDR בקישור הבאhttps://www.emdrexperts.co.il/ doc/acceleratedEMDR ).

אני רוצה לקחת את מימוש פוטנציאל ה- EMDR לצעד הבא שאני רואה שמתרחש יותר ויותר בחו"ל בהצלחה - טיפולים פסיכולוגים במוד של רטריט (ימים מרוכזים) שמתחילים ומסתיימים תוך 1-3 ימים.

לא כל מטפל יכול לבצע זאת, לכן בשלב הראשוני טיפולים אלו יוצעו רק על ידי.

זו כמובן מסגרת שלא מתאימה לכל אחד, אבל לאלו שזה מתאים להם זה יכול להתאים מאד. אם את/ה סבור/ה שאת/ה עשוי/ה להתאים לתהליך זה, נפגש תחילה לפגישת התנעה (פגישה בה בונים את תוכנית הטיפול ומעריכים את החוזק הנפשי שלך - משך הזמן של הטיפול תלוי בדרך - כמות האירועים שצריך לעבד, חלקי המהירות שתלויה במומחיות של המטפל ובמשאבים הנפשיים של האדם. את הדרך ואת המשאבים הנפשיים נעריך בפגישת ההתנעה).

אם אינך מתאימ/ה לטיפול בצורה האינטנסיבית הזו, תוכל/י להמשיך במסגרות אינטנסיביות פחות (כל מסגרת אחרת שאנו מציעים) אצלי או אצל אחד המטפלים/ות שלי. אך אם את/ה מתאימ/ה - נפתח יומנים ונשריין - נפגש במלון (או בקליניקה אצלי בהרצליה אם את/ה גר/ה קרוב) בבוקר, נעבוד מספר שעות, נאכל צהרים ונקח הפסקת מנוחה כל אחד בחדרו/בבריכה, נחזור ונעבוד עוד מספר שעות. מנסיוני עבור כ- 50% מהפונים שיעברו את הסינון, יום אחד כזה יספיק להתחיל ולסיים 90-100% מהטיפול. (. אם ישארו אחוזים בודדים נשלים אותם בפגישת גימור). עבור האחוזים הנותרים - 30% יצטרכו יום נוסף, ובמקרים יוצאי דופן יקבע יום שלישי.

המחקר מראה שזה אפשרי - הרי עבור פוסט טראומה המחקרים מראים 77-90% החלמה באמצעות טיפול EMDR תוך 5-12 שעות, בארצות הברית כבר קיימים מודלים כאלו של רטריט , ונסיוני בטיפולים מרתוניים בין אם בזמנו בעבודתי עם  אנשי משרד החוץ, ובין עם תיירות רפואית (מטופלים שנסעו אלי במיוחד מחו"ל) ועם אנשים פרטיים, מראה שבשיטת הטיפול החדשנית EMDR אפשריים דבריים שלא קיימים באף שיטת טיפול אחרת.

וכשפעם אחר פעם אני רואה אנשים שלמרות שהם עברו לא מעט, המוח שלהם מסוגל להשלים את העיבוד בכזה קצב מרשים זה נראה לי פשוט פשע לא למנף עד תום את הפוטנציאל של מה שאפשר לעשות בEMDR ואי אפשר לעשות באף שיטה אחרת.

מתאים במיוחד למי שנמאס לו לסבול, למי שעמוס במיוחד (כאמור בEMDR מכיון שהתהליך המשפיע הוא לא 'איך עבר השבוע', ולא 'תתרגל את שיעורי הבית האלו' אלא נטו לוודא שהאדם מספיק יציב לעיבוד, לזהות את אירועי העבר שעדין משפיעים לשלילה ולהשלים את העיבוד שלהם אין מניעה לעשות גומרים הולכים בהתקיים תנאים מספיקים לעיבוד), לעצמאים (שכן החסמים האלו פוגעים לכם בהתפתחות המקצועית, כך שזו עשויה להיות הוצאה מוכרת) ול"תיירות רפואית" (אם את/ה רק בביקור קצר בארץ) . ומכיון שהבעיה בEMDR היא בכל מקרה לא העלות (כי עלות טיפול זה לא עלות לפגישה אלא עלות לפגישה כפול מספר פגישות, וEMDR מצריך משמעותית פחות פגישות מכל אלטרנטיבה) אלא התזרים, ניתן כמובן לשלם באשראי.

אם זה מענין אותך, אנא פנה אלינו לקבלת ערכת מידע לביתך על האפשרות של EMDR Extreme ללא עלות או התחייבות בטלפון 1-700-70-90-76 או דרך האתרWWW.EMDREXPERTS.CO.IL.

כאמור השירות מתבצע על ידיי -  ד"ר טל קרויטורו - מנכ"ל הרשת בלבד, כך שבאופן טבעי מספר המקומות מוגבל בכל זמן נתון בשל התחייבויות קודמות.

כל טוב

ד"ר טל קרויטורו

מנכ"ל קליניקות מומחים בשיטת EMDR

 

מדריך מיוחד:
כל שעליך לדעת כדי לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לך ביותר
  חדש באתר :
חדש! Accelerated EMDR 
אם אפשר לסייע במקרים ממוקדים תוך מספר שבועות, למה לא תוך כמה שעות?
  
קרא עוד >>
EMDR להתנהגויות פיצוי וכאבים רגשיים    
קרא עוד >>
EMDR בתקשורת - ראיונות וכתבות    
קרא עוד >>
סדרת הוובינרים של קליניקות מומחים בשיטת EMDR  הקלטות ותמלול הוובינרים - עכשיו באתר  
קרא עוד >>
טיפול EMDR בילדים    
קרא עוד >>
מכיון שהאם EMDR טהור מתאים או לא עבור הנסיבות הספציפיות שלך זו שאלה קריטית, אנחנו נותנים שירות בדיקת התאמה (טלפוני, ללא עלות) עם פסיכולוגים שהכשרנו לשם כך.
לתיאום בדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76 או פנו דרך עמוד צור קשר

צור קשר | מפת האתר | תקנון האתר
powered by simply Ad |  Design by Curly Black
© כל הזכויות שמורות לרשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR וד"ר טל קרויטורו
אייקון נגישות הצהרת נגישות