דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

E.M.D.R
מידע

לקראת EMDR

 

 

כשמדובר בגורמים התורמים לקידום מהירות טיפול, ישנם שלושה פרמטרים. שניים מתוכם אינם תלויים בך, ומקבלים מענה מלא במסגרת הטיפול בקליניקות מומחים בשיטת EMDR:

 

הפרמטר הראשון הוא שיטת הטיפול - כידוע לכם, EMDR נמצאה מחקרית כמהירה יותר משיטות טיפול ממוקדות אחרות (כדוגמת טיפול קוגניטיבי התנהגותי). לא ידועה כיום שיטת טיפול פסיכולוגי מוכחת שמהירה ממנה.

 

הפרמטר השני הוא אופן הטיפול - ככל שמשתמשים ב-EMDR כפסיכותרפיה ולא רק כטכניקה, והמטפל יודע לטפל ב-EMDR כ-"stand-alone therapy”, הטיפול מסייע תוך מספר פגישות קטן יותר.

 

הפרמטר השלישי תלוי בך - יש דברים שאת/ה בעצמך יכול/ה לעשות מלבד הגעה לטיפול, כדי לסייע לתהליך להצליח באופן חלק ומהיר יותר. זהו הפרמטר שמצאנו דרך לשפר - הכנו בשבילך ערכה שכוללת מידע על EMDR ותכנים שיתרמו להבנתך את תהליך הטיפול ויסייעו לך להתארגן בהתאם בין הפגישות ובכך לשפר את יעילות הטיפול (נבהיר בהזדמנות זו, כי העדרה של הערכה אינו גורע מתוכן הטיפול, אבל נוכחותה יכולה לאפשר לך, אם תבחר/י בכך, לזרז את התהליך).

 

אמנם מי שקרא והקשיב לכל מה שיש באתר שלנו - עשרות שעות תוכן של מאמרים, ראיונות בתקשורת, וובינרים ועוד, הערכה לא תחדש לו. אך האמת היא, שרוב האנשים לא מעוניינים או לא יכולים להשקיע עשרות שעות כדי לדעת יותר, ולכן ריכזתי את העיקר שמניסיוני הרב (אלפי שעות טיפול EMDR) כדאי לדעת מוקדם ככל שניתן בטיפול.

 

אמנם כל מי שמגיע לטיפול אצלנו ברשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR יקבל מהמטפל/ת הסבר מפורט על כל מה שצריך לדעת על EMDR בפגישות הראשונות. אך האמת היא, שהרבה אנשים מוצפים או לא מרוכזים בפגישה הראשונה, ולכן עשויים לפספס מידע חשוב, ורובם גם לא נמצאים בפגישות עם דף ועט ועושים סיכומים, ולכן יש יתרון גדול בתוכן שמרכז את העיקר של המסגרת הכללית ואפשר לחזור אליו שוב ושוב.

 

מה הערכה כוללת?

 

הערכה כוללת כשעה וארבעים של מידע על הדברים הכי חשובים שצריך לדעת על טיפול EMDR. החומר נמסר בערכה מהודרת בשלושה פורמטים שונים, כך שתוכל/י לצרוך אותו באופן שהכי נוח לך: דיסק אודיו להאזנה במחשב או ברכב, דיסק וידאו לצפייה במחשב, וחוברת עם תמלול של התכנים למי שמעדיף לקרוא ו/או למרקר.

 

למי הערכה מיועדת?

 

הערכה מיועדת לכל מי שמתעניין בטיפול EMDR, עומד להתחיל את הטיפול או נמצא בתחילת הטיפול. אנחנו רואים את החשיבות הרבה של יצירת ערכה כזו, ולכן היא גם תופץ לכל מטופלינו בימים הקרובים. בנוסף, אנחנו מציעים אותה גם למתעניינים שטרם התחילו טיפול - כדרך נוספת להבין יותר בצורה מרוכזת האם טיפול EMDR הוא המתאים ביותר עבורך, וכיצד תוכל/י להיערך בצורה המיטבית עבורו.

 

מתוך אלפי שעות ניסיון שרכשתי ב-EMDR, שנמצאות בבסיס התכנים שבחרתי להכניס לערכה, אני מעריכה שהידע בערכה יכול לחסוך לך בין מאות שקלים לאלפי שקלים, לנוכח מיקוד הטיפול ושיפור יעילותו. 

 

המחיר למי שאיננו מטופל אצלנו הוא 397 ש"ח לעותק קשיח, ו-247 ש"ח לעותק אלקטרוני,

אך לתקופת ההשקה המחיר הוא 297 ש"ח לעותק קשיח, ו-197 ש"ח לעותק אלקטוני (ניתן לחלק עד 5 תשלומים).

 

לחץ כאן על מנת להזמין את הערכה לשיפור יעילות הטיפול שלך ב-EMDR.

 

שימו לב - מכיוון שהמטופלים שלנו מקבלים את הערכה חינם, כחלק מהשירות והמחויבות שלנו כלפיהם, אנחנו רוצים להיות הוגנים כלפי השאר, ולכן מי שיתחיל אצלנו טיפול תוך 30 יום מתאריך הרכישה כפי שמופיע על החשבונית, מחיר הערכה יקוזז מעלות הטיפול, כך שהערכה תהיה חינם גם עבורו.

 

בונוס נוסף - למזמינים עד סוף דצמבר יצורף לערכה גם הספר "EMDR – המדריך לקהל הרחב" בשווי 89 ש"ח.

 

ניתן להזמין כאן את הערכה לשיפור יעילות הטיפול שלך ב-EMDR.

 

כל טוב,

 

ד"ר טל קרויטורו

מנכ"ל קליניקות מומחים בשיטת EMDR

 

 

מדריך מיוחד:
כל שעליך לדעת כדי לבחור את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לך ביותר
  חדש באתר :
חדש! Accelerated EMDR 
אם אפשר לסייע במקרים ממוקדים תוך מספר שבועות, למה לא תוך כמה שעות?
  
קרא עוד >>
EMDR להתנהגויות פיצוי וכאבים רגשיים    
קרא עוד >>
EMDR בתקשורת - ראיונות וכתבות    
קרא עוד >>
סדרת הוובינרים של קליניקות מומחים בשיטת EMDR  הקלטות ותמלול הוובינרים - עכשיו באתר  
קרא עוד >>
טיפול EMDR בילדים    
קרא עוד >>
מכיון שהאם EMDR טהור מתאים או לא עבור הנסיבות הספציפיות שלך זו שאלה קריטית, אנחנו נותנים שירות בדיקת התאמה (טלפוני, ללא עלות) עם פסיכולוגים שהכשרנו לשם כך.
לתיאום בדיקת התאמה ללא עלות עם אחד הפסיכולוגים אנא התקשרו 1-700-70-90-76 או פנו דרך עמוד צור קשר

צור קשר | מפת האתר | תקנון האתר
powered by simply Ad |  Design by Curly Black
© כל הזכויות שמורות לרשת קליניקות מומחים בשיטת EMDR וד"ר טל קרויטורו
אייקון נגישות הצהרת נגישות